Статті
Одеса

Існує безліч різноманітних ситуацій, коли власникам транспортних засобів потрібні послуги евакуації. Це може бути непередбачений вихід з ладу автомобіля, блокування дверних замків, аварія або доставка несправного авто до станції обслуговування.

Існує кілька методів евакуації транспортних засобів, до них відносять:

  • буксирування;
  • часткове завантаження
  • повне завантаження.

При частковому або повному завантаженні використовується спеціальне обладнання і різні пристосування, наприклад, висувні аппарели, лебідки і крани-маніпулятори.
Для запобігання пошкодження транспортного засобу під час його перевезення після навантаження воно обов’язково фіксується на платформі

Існуючі способи ЕВАКУАЦІЇ


Евакуація технічних засобів може проводитися двома способами, це: метод часткової, або ж метод повного вантаження. При частковому способі, що перевозяться машини частково занурюються на підготовлену платформу спецтехніки. Цей метод евакуації є кращим рішенням, якщо сталася поломка саме ходової частини авто, або якщо рульове управління вийшло з ладу.
Найбільш затребуваною і поширеною стала безпосередньо повне навантаження. У такій ситуації використовуватися можуть, як спеціально оснащені професійні евакуатори, так і вантажні стандартні авто. При використанні вантажних авто все вантажно-розвантажувальні роботи виконуються за допомогою автокр

    Back to top
    Эвакуатор Одесса рейтинг составляет 9.9 из 10, основываясь на более 832 оценок и более 302 различных отзывов.