Статті
Ласкаво просимо до блогу

Особливості евакуації автомобіля на штрафмайданчик

Існуючі способи ЕВАКУАЦІЇ


Евакуація технічних засобів може проводитися двома способами, це: метод часткової, або ж метод повного вантаження. При частковому способі, що перевозяться машини частково занурюються на підготовлену платформу спецтехніки. Цей метод евакуації є кращим рішенням, якщо сталася поломка саме ходової частини авто, або якщо рульове управління вийшло з ладу.
Найбільш затребуваною і поширеною стала безпосередньо повне навантаження. У такій ситуації використовуватися можуть, як спеціально оснащені професійні евакуатори, так і вантажні стандартні авто. При використанні вантажних авто все вантажно-розвантажувальні роботи виконуються за допомогою автокранів, або різноманітної спеціалізованої оснастки.


Існуюча спецтехніка для виконання евакуації машин

эвакуатор Одесса

Всі евакуатори в Одесі мають потрібне технічне оснащенням для перевезення машин. Але також евакуатори можуть значно відрізнятися наявними навантажувальними пристроями для виконання навантаження. Прийнято виділяти такі типи даної спецтехніки:

• із зсувною платформою;
• із стаціонарною платформою, а також лебідкою призначається для навантажень.
Крім цього, існують і інші різновиди техніки, наприклад, для декількох автомобілів одночасно, або двоповерхові евакуатори, але всі вони не так поширені.

 


Евакуація ТЗ на штрафстоянку


Наступні перераховані причини можуть стати підставою для евакуації машини:
• Присутність всіляких несправностей, при яких експлуатація заборонена;shtrafstoyanka

• Відсутність документації на авто або прав;
• Погано стоянка, або ж зупинка на проїжджій частині без видимих причин;

• Здійснення грубого правопорушення водієм.
Де неможна паркувати своє авто?
Щоб не стикатися з евакуацією машини, її не можна залишати:

• На тротуарах або ж на пішохідному переході (на відстані ближче 5 метрів до нього);

• На зупинках для громадського транспорту, або на відстані менше встановлених 15 метрів від них;
• Поблизу трамвайних колій, або прямо на них;
• Від краю дорожньої частини другим рядом і т.д.;
• Створювати різні перешкоди для вільного проїзду безпосередньо на проїжджій частині.


Головні правила виконання евакуації на штрафмайданчик


Зазвичай, евакуація відбувається саме в тих випадках, коли самого господаря транспортного засобу немає на місці, при цьому зв’язатися з ним не представляється можливим. Машину евакуюють тільки після того, як був складений протокол, копія протоколу була передана безпосередньо виконавцями, була виконана фото або ж відеозйомка, а також складено відповідний акт опечатування. При цьому якщо сам автовласник знаходиться біля свого ТЗ, то його не евакуюють і водій зобов’язується переставити машину в максимально короткі терміни.

pravilaНові правила евакуації техніки за порушення встановлених норм парковки


Нові правила дозволяють всім автолюбителям забирати власний транспортний засіб навіть з платформи евакуатора, проте тільки якщо спецтехніка ще не встигла зрушити. При цьому працівникам евакуаторної служби заборонено вивозити ТЗ, якщо немає копії заповненого протоколу про дане правопорушення.


Особливості складання протоколів


Протокол про евакуацію автотранспорту може бути складений будь-яким із співробітників поліції, або державної інспекції. napisanie-protokolaПри цьому в даному документі повинні вказуватися всі дані про що становить протокол співробітника, час затримання, а також всі відомості про самого автовласника. Важливо зауважити, якщо в протоколі є помилки, допущені при складанні, то його сміливо можна вважати недійсним.
Як дізнатися на яку штрафну стоянку було відвезено ТЗ?
У законодавстві вказується, що автомобіль відвозиться на максимально близькій штрафмайданчик, який охороняється. Водій завжди може зателефонувати у відповідну службу, а також дізнатися інформацію про місце знаходження його машини.


Як забрати авто?

Щоб забрати своє авто потрібно мати з собою документацію на ТЗ, права водія, а також страховку. А якщо власник довірив забрати свою машину іншій особі, то необхідно мати виписану і обов’язково завірену нотаріально довіреність.

 

Back to top
Эвакуатор Одесса рейтинг составляет 9.9 из 10, основываясь на более 832 оценок и более 302 различных отзывов.